KAFFA paket servis programı, paket servis siparişlerinizin doğru ve eksiksiz olarak kontrol altına almanızı sağlamak için geliştirilmiş, fonksiyonel raporlama sunan otomasyon sistemidir.

Sistemde müşteri, sipariş vermek için telefon ile aradığında, müşteri ismi, adresi ve telefonu sistemde otomatik olarak  ekranda görüntülenir. Arayan müşteri sisteme bir kereye mahsus olarak kayıt edildikten sonra aynı müşteri tekrar aradığında müşteri bilgileri otomatik olarak görüntülenir. Sipariş alındıktan sonra, siparişin detayı, saati, ödeme şekli ve  müşteriye ait özel açıklamanın da yazılı olduğu çıktı, yazıcıdan otomatik olarak çıkar. Eğer müşterinin daha önceki siparişlerden kalan bakiyesi varsa, çıkan ekranda önceki bakiye ve ait bilgiler görüntülenir. Sistemimiz sayesinde, müşterinin sipariş sıklığı, belirli zaman dilimleri içinde ne kadar sipariş vermiş olduğu, ne kadar ödeme yapılmış olduğu öğrenilebilir. Bu şekilde, müşterileriniz arasında sınıflandırma yapabilirsiniz.

KAFFA Paket Servis Otomasyonu Bütün CALLER ID cihazları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

  • Müşteri memnuniyetinizi artırırsınız. Devamlı adres ve teslimat bilgilerini istemek zorunda kalmazsınız.
  • Yanlış yemek siparişlerin önüne geçmiş olursunuz.
  • Kurye ile müşteri arasında adres kargaşası yaşamazsınız.
  • Müşteri sisteme bir kereye mahsus kayıt edildiğinden adres bilgilerinde karmaşa yaşamazsınız.
  • Kurye takibi yapılabilir. Kurye performansını ölçebilirsiniz.
  • Müşteri bilgileri kayıt aldında olduğundan dolayı daha sonra müşterilerinize özel kampanyalar oluşturabilirsiniz. Toplu SMS gönderebilirsiniz.
  • Yemeksepeti ile tam entegrasyon sağlayarak sizi iki işlem yapmaktan kurtulursunuz.

KAFFA Restaurant Paket Servis Otomasyonu – Paket Servis Yazılımı – Paket Servis Programı

© Copyright Kaffa Yazılım