Restoran Adisyon Programı esnek, güvenli ve kullanışlı yapısı ile işletmenizin işleyişini daha verimli kullanmanız için tasarlanmıştır. Sipariş karmaşasının kontrol altına alınması ve hızlanması garsonlarınız ve mutfak personelinizin kendi aralarında koordineli çalışmasını sağlayarak müşterilerinize daha hızlı hizmet verebilmenizi sağlar. Restoran, lokanta, pastane, bar, cafe, lokal, self servis ve paket servis hizmeti sunan sektörler için yılların verdiği tecrübe ile tasarlanmış, geliş raporlama seçeneği sunan entegre adisyon sistemidir.

“Restoran adisyon programı için en iyi fiyat ve en iyi çözüm”

Bütün giriş çıkışların kayıt altına alınmasını sağlayarak kayıp ve kaçakları önler. Mutfağa sipariş verildikten sonraki süreç, garsonla mutfak personelinin arasında geçen gereksiz diyalogdan ötürü uzamaktadır. KAFFA adisyon programı ile müşterinin siparişi garsona verdiği esnada, siparişin mutfağa otomatik olarak düşmesi bu gereksiz diyaloğun ortadan kalkması ve müşterinin siparişinin vaktinde gelmesi müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

İşletmenize kurumsal bir görünüm kazandırarak müşterilerinizin size karşı olan güven ve sadakatini artıracaktır. İşletmenizdeki Adisyon Sistemi sayesinde işletmenizin kontrolü artık elinizde. Kullanıcı dostu kolay dokunmatik ekran tasarımı ile eğitim sürecini en aza indirerek hemen kullanmaya başlayacaksınız.

Adisyon sistemide bulunan akıllı menü sayesinde, işletmenizde en çok satılan ürünleri bir araya toplayarak, farklı renk, resim ve fontlarla ürünleri kendi içinde ayrıştırır, garsonlarınızın daha hızlı işlem yapmasını sağlarsınız.

İşletmenizin iç işleyiş işlemlerini restoran adisyon programı yapacağından, İşletmenizi yönetmeniz için sistem size zaman kazandıracaktır. İç işleyişiniz kontrol altında olacağından, müşterileri memnuniyeti için daha fazla zaman harcarsınız. Daha hızlı büyüme ancak müşteri memnuniyeti ile sağlanır. Müşterileri memnun eden şeyler damak tatlarına hitap etmeniz dışında, hızlı işlem sürecinin de gerçekleşmesidir. Adisyon programı işletmenizin işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğinden, müşteri memnuniyetini artıracaktır.

Restoran programı dokunmatik ekran, el terminalleri ve mutfaklara koyduğumuz mutfak yazıcıları sayesinde hızlı sipariş girebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kampanya tanımlaması yaparak istediğiniz tarihler arasında istediğiniz ürünlerin istediğiniz fiyat üzerinden satılmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı tanımlamalarında kullanıcıların yetkilerini istediğiniz gibi sınırlayarak iç güvenliğinizi sağlar. Garsona tanımlı masa veya bölüm ile sınırlandırabilirsiniz. Gelişmiş Loglama sistemi sayesinde hangi kullanıcı hangi tarihte ne işlem yaptığını detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Garsona tanımlı menü ile belli bir yemek grubu ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. İşletmenizin şekline göre masa dizayn edebilir, masa siparişlerini birleştirebilir, masa siparişlerinizi başka masaya taşıyabilir, masalar arası yemek taşıma yapabilir, sandalye tanımlama ile aynı masaya birden fazla adisyon açabilir, masa siparişinin garsonu değiştirilebilir, kasiyere kolaylık sağlamak için adisyonu yazdırılmış masaya farklı renk atanabilir, belli sure işlem görmeyen dolu masalara farklı renk atanabilir ve acık olan masaların dakika ve saat cinsinden sure takibini yapabilirsiniz.

Rezervasyon takibi yapabilirsiniz. Yazar Kasa, Para Çekmecesi, Terazi, Müşteri göstergesi entegrasyonu sağlayabilirsiniz. Geliştirdiğimiz para çekmecesi iletişim cihazı ile çekmece kapanmadan yeni sipariş eklenmesini engelleyebilirsiniz.

Restoran Adisyon Programı self servis olarak çalışan işletmelerin sipariş ve tahsilat işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirler. Profesyonel reçeteler hazırlayarak üretim modülü sayesinde ayrıntılı maliyet ve stok takibi yapabilirsiniz.

Cari hesap, stok, fatura, irsaliye, kasa takibi modülleri entegre (KAFFA TİCARİ SET) ile eş zamanlı muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gider ve gelir takibinizi kontrol altına almış olursunuz.

Adisyon sistemi sayesinde gelişmiş raporlar ile ürün bazında, garson bazında, ana yemek bazında, departman bazında ödeme şekli bazında, ürün bazında kar zarar raporu ve garson prim listesi gibi firmaya özel tasarlanabilen raporları grafik olarak normal yazıcı veya slip termal yazıcılardan raporlayabilirsiniz.

İşletmenizdeki menüyü ana yemek bazında gruplara bölebilirsiniz.  Fix menü tanımlayabilir, yemeklere özel not tanımlayabilirsiniz. (Çok Pişmiş, Az Tuzlu, Acılı, Acısız vb.)

Menüde olmayan özel bir yemeğin siparişini verilebilirsiniz. Menüdeki yemekler farklı fiyat tanımlayarak siparişi girebilirsiniz. Tartılarak satılan ürünlerin tartı miktarı girilerek veya terazi barkodu okutularak satışını yapabilirsiniz.

Barkodlu ürünleri okutarak siparişi girilebilir ve sipariş ekranından porsiyon ve adet belirtilebilir. Marş özelliği sayesinde yemeklerin masaya servis edilme sırası ve süresini belirtilebilirsiniz.

Sınırsız ödeme şekli tanımlayabilir, Alman usulü tahsilat yapabilir (Ürünleri seçerek tahsilat özelliği), Para üstü özelliği kullanabilir, Ön Ödeme alabilir,ikram yapabilir, iskonto yapabilir ve iskonto nedeni girilebilir, Adisyon tutarını müşterinin hesabına aktarılabilir.

Restoran maliyet hesaplama programı  Reçeteli Üretim modülümüz sayesinde, sattığınız ürünlere reçete oluşturarak ürün maliyetlerinizi hesaplar, stoklarınızı kontrol altına alır, kar zararınızı doğru bir şekilde hesaplayıp raporlarsınız.

 


KAFFA Restoran Adisyon Programının İşletmenize Katacakları 

 • En çok yapılan adisyon hesaplama hatalarında kurtulursunuz.
 • Kasadaki kargaşadan ve kuyruklardan kurtularak müşteri memnuniyetini artırmış olursunuz.
 • Siparişlerin adisyona yanlış yazılması veya unutulması durumu ortadan kalkacağından dolayı kasanızı doğru hesaplayıp kazancınızda artış sağlarsınız.
 • Kayıp ve Kaçakların önüne geçerek kazancınızı artırmış olursunuz.
 • Adisyon programı içinde gelişmiş loglama ile hangi kullanıcının ne işlem yaptığını geriye dönük kayıt altına alıyoruz. (Silme, Sipariş Girme, İkram vb) Daha sonra bu kayıtlara ulaşıp detaylı analiz yapabilirsiniz.
 • İş yükünüz azalacağından dolayısı personel sayısından tasarruf sağlarsınız.
 • Paket Siparişlerindeki yanlış (adres, yanlış ürün gönderilmesi vb.) sorunların ortanda kaldıracağı için müşteri memnuniyetini artırmış olursunuz.
 • Yemek Maliyetlerinizi doğru olarak hesaplayacağınızdan dolayı kar oranınız da artış sağlarsınız.
 • Stok kontrolü sayesinde gereksiz stok maliyetlerinden kurtulursunuz.
 • Mal alışı yapılan firmalarda hesap hatalarını ortadan kaldırmış olursunuz. Adisyon sistemi işletmenizde olmasanız bile, sistem sizin yerinize işlerinizi kontrol altına alır. Bütün girişleriniz çıkışlarınız kayıt altında alınır.
 • Restoran adisyon sistemi bütün marka model yeni nesil yazar kasa ile uyumludur.Adisyon programımız tezgah satışlarınız için bütün marka model barkodlu terazilerle uyumludur.
 • Adisyon programımız Bütün marka model Windows mobile el terminalleri ile uyumlu çalışır.
 • Kullanıcı dostu dokunmatik ekran dizaynları sayesinde kolay kullanım sağlar.
 • Müşterilerinizin işletmenize karşı olan güveni artar.
 • Garsonlar ile mutfaktaki personeller arasındaki oluşabilecek yanlış anlamadan kaynaklanan sipariş hatalarını ortadan kaldırır
 • Siparişlerin mutfağınıza daha hızlı iletilmesini ve siparişlerin daha hızlı hazırlanmasını sağlar.
 • Gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde doğru ve gerekli olan raporlara tek tuşla erişebilirsiniz.

 


 Ekran Görüntüleri

Restoran Adisyon Programı Online Raporlama Sistemi

Restoran Adisyon Programı Online Raporlama Sistemi (Web – IOS – Android) Online Raporlama WEB arayüzü...

Zincir Restaurant Merkezi Yönetim

KAFFA Zincir ve Franchise Restaurant otomasyonu, işletmelerin bütün şubelerinin Tek merkezden ya da değişik noktalardan...

Restoran Paket Servis Otomasyonu, Paket Servis Programı

KAFFA paket servis programı, paket servis siparişlerinizin doğru ve eksiksiz olarak kontrol altına almanızı sağlamak...


 

© Copyright Kaffa Yazılım